قلم حکاکی دستی اینگریو Engrave It

✔توانایی حکاکی بر روی همه چیز

✔حکاکی بر روی فلز، شیشه، چوب، زیورآلات، پلاستیک و …

✔طراحی و کارکرد ساده و کاربردی

✔ابعاد 17cm * 3cm

نقد و بررسی : قلم حکاکی دستی اینگریو Engrave It

قلم حکاکی دستی اینگریو یک قلم حکاکی حرفه ای و فوق العاده است که میتوانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان  یک شی یا وسیله را منقش و حکاکی به یادگاری خود کنید. این قلم به شما کمک میکند تا یک کسب و کار بی دردسر و جدید را در منزل راه اندازی کنید، دارای دو سری جداگانه بوده که به راحتی قابل تعویض است. یکی از  سری ها برای برش های عمقی و دیگری برای برش های سطحی استفاده میشود. قلم حکاکی تنها با دو باطری قلمی روشن شده و کار میکند و بسیار سبک و قابل حمل بوده و حتی در هنگام سفر هم میتوانید قلم را با خود برده و فعالیت کنید. این قلم حکاکی توانایی حک کردن بر روی انگشتر، دستبند، قاب عکس چوبی، قاب گوشی، انواع شیشه، سرامیک، مس، نقره، طلا، خوردکار، فندک و … را دارد.

قلم حکاکی اینگریو
با داشتن قلم حکاکب اینگریو در هدایای خود خلاقیت به کار ببرید و پیام هایی ماندگار و همیشگی بر روی هدایای خود حکاکی کنید و به ارزش آن ها بیفزایید، عزیزانتان را خوشحال کنید و بر روی هر وسیله ارزشمندی که برای شما خاطره ای خاص می باشد متن یا تاریخ یا هر چیزی که دوست دارید حکاکی کنید.
قلم حکاکی دستی اینگریو Engrave It قابل استفاده بر روی تقریبا انواع فلزات، چوب، شیشه و یا مواد پلاستیکی و هر چیز قیمتی و با ارزش می باشد.

روش استفاده قلم حکاکی اینگریو:

قلم حکاکی اینگریو را مانند یک مداد در دست بگیرید و با انگشت شست خود دکمه کنترل دستگاه را فشار دهید.
با حرکت قلم و اعمال کمی فشار بر روی سطح می توانید متن مورد نظرتان را حکاکی کنید.

قلم حکاکی Engrave It یک ابزار بسیار کاربردی برای حک کردن متنی خاص بر روی انواع فلزات، چوب، سنگ، شیشه، پلاستیک، جواهرات، BCP، وسایل شخصی، هدایا و هرچیز ارزشمند و شخصی می باشد.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “قلم حکاکی دستی اینگریو Engrave It”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها