اکستنشن موی سکرت کالر ۲ عددی

✔در 2 رنگ مختلف

✔یک رشته موی مصنوعی

✔بدون نیاز به گیره و چسب

✔قابل شست و شو 

✔ترکیب با رنگ موهای شما و بخشیدن ظاهر جذاب تر به موی سر 

نقد و بررسی : اکستنشن موی سکرت کالر ۲ عددی

اکستنشن موی سکرت کالر ۲ عددی یک رشته موی مصنوعی به رنگ های پر طرفدار صورتی و آبی می باشد که هیچ نیازی به گیره و چسب نداشته و از طریق هدبند نامرئی که دارد در میان موها مخفی می شود. اکستنشن موی سکرت کالر Secret Color محصولی با کیفیت و قابل شست و شو با رنگ بندی بسیار زیبا می باشد.

مو ، از مهمترین بخش های ظاهری افراد و به خصوص خانم ها می باشد ، به همین دلیل خانم ها حساسیت بالایی نسبت به آن دارند و اغلب مدت زمان زیادی را برای آن صرف می کنند . داشتن طرح متفاوت و خاص در بازه های زمانی مختلف نیز بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل اغلب با استفاده از رنگ مو سعی می کنند جلوه ظاهری موها را تغییر دهند که این امر مستلزم صرف هزیه و زمان می باشد . اما ما برای شما راه حلی بهتر داریم.

این اکستنشن قابل فرم دهی است و هیچ آسیبی به موهای سر نمی زند و نیازی به چسب یا گیره ندارد. جدا کردن سکرت کالر به راحتی قرار دادن آن است و در عرض چند ثانیه می توانید آن را جدا کنید.اکستنشن موی سکرت کالر ۲ عددی یکی از برترین محصولات زیبایی سال ۲۰۱۶ می باشد و بسیاری از هنرمندان از آن استفاده می کنند. سکرت کالر یک اکستنشن فوری است و با آن دیگر نیازی به رنگ کردن موها و هزینه های اضافی نخواهید داشت.

رنگ کردن موها در رنگ های فانتزی اصلا به صرفه نیست به دلیل اینکه این رنگها یک هفته ماندگاری داشته و بعد از یک هفته بد رنگ خواهد شد ولی درعین حال زیبا و وسوسه انگیز است پیشنهاد ما اکستنشن سکرت کالر با کمترین هزینه است که با نصب آسان بهترین راه حل است.سکرت کالر دو عددی بهترین انتخاب برای زیبایی.جذابیت خود را با اکستنشن سکرت کالر رنگ زیبای موهای شما یک راز فاش نشدنی میان شما و سکرت کالر خواهد بود.

اکستنشن سکرت کالر
شامل یک رشته مو بهمراه هدبند بصورت نامرئی
ترکیب با رنگ موهای شما و بخشیدن ظاهر جذاب تر به موی سر
در ۲ رنگ مختلف
آبی و صورتی.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “اکستنشن موی سکرت کالر ۲ عددی”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها