جعبه ابزار همه کاره BS TOOLS

جعبه ابزار همه کاره BS TOOLS

(دیدگاه کاربر 1)

✔دارای چراغ قوه بسیار قوی و 26 قطعه پر کاربرد

✔دارای انواع پیچ گوشتی و آچار بکس

✔وسیله‌ای کاربردی در ماشین ، محل‌کار ، منزل و …

✔بسیار کاربردی ، سبک و قابل حمل

نقد و بررسی : جعبه ابزار همه کاره BS TOOLS

جعبه ابزار همه کاره BS TOOLS را با نام تجاری بصورت مستقیم از ما بخواهید.جعبه ابزار همه کاره BS TOOLS دارای چراغ قوه بسیار قوی و ۲۶ قطعه پر کاربرد میباشد.دارای انواع پیچ گوشتی و آچار بکس وسیله‌ای کاربردی در ماشین ، محل‌کار ، منزل و …محصول بسیار کاربردی ، سبک و قابل حمل.BS Tools یک جعبه ابزار همه کاره و همه فن حریف است ، این جعبه ابزار علاوه بر این که بسیار سبک تر از جعبه ابزار های عالی است ، دارای ابزار بسیار کارآمد و متنوعی نیز می باشد. از جمله مهمترین ویژگی های این محصول ، مجهز بودن جعبه ابزار به چراغ قوه است ، درواقع شما با داشتن جعبه ابزار همه کاره ، هم یک جعبه ابزار بسیار عالی و کار آمد در اختیار دارید و هم یک چراغ قوه بسیار قوی و پر نور که کارایی این جعبه ابزار را بیش از پیش می نماید.

جعبه ابزار همه کاره BS TOOLS سبک و بسیار کاربردی می باشد و شامل انواع پیچ گوشتی دو سو و چهار سو، پیچ گوشتی ساعتی، آچار بکس از سایز 4 تا 12 میلیمتر می باشد. در ضمن دارای یک چراغ ال ای دی قوی برای کار کردن در شب و در جاهایی که نیاز به نور بیشتری دارید می باشد که این چراغ تنها با 3 باتری قلمی کار می کند. این جعبه بسیار سبک و کاربردی می باشد که حمل آن بسیار آسان بوده و وسیله ای مورد نیاز در منزل، محل کار، اتومبیل و … می باشد.

وجود چنین جعبه ابزاری در منزل و یا در درون خودرو، می تواند همیشه و برای سالیان سال مورد استفاده قرار گرفته و مشکل گشای ما باشد. این احتمال وجود دارد که شاید در طول یک سال حتی یکبار هم به این ابزار احتیاج پیدا نکنیم اما تنها در یک شرایط خاص است که وجود آن می تواند گره از کار ما بگشاید.

محتویات جعبه ابزار همه کاره BS TOOLS :
1- انواع پیچ گوشتی دو سو و چهار سو (در سایز های مختلف)
2- پیچ گوشتی ساعتی (در 4 سایز مختلف)
3- آچاربکس از سایز 4 تا 12 میلیمتر
4- دارای چراغ شب

1 نقد وبررسی برای جعبه ابزار همه کاره BS TOOLS

  1. sabio

    نسبت به قیمتش میرزه

افزودن نقد و بررسی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها