سلفون جادویی استرچ فرش

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : N/A

چهار سلفون در هر بسته با 3 سایز مختلف

قابلیت شستشو و استفاده مجدد

سایز سلفون کوچک : 9.5cm×9.5cm

سایز سلفون متوسط : 14.5cm ×14.5cm

سایز سلفون بزرگ : 19.5cm×19.5cm

تازه نگه داشتن خوراکی ها

 

 

قیمت : 25,000 تومان 24,000 تومان

برچسب: , ,

توضیحات

سلفون جادویی استرچ فرش از مواد غذایی و خوراکی های شما در یخچال حفاظت می کند و سبب سالم و تازه ماندن آنان می شود.از این محصول می توانید برای پوشاندن درب انواع ظروف غذا , مواد خوراکی و همچنین انواع میوه های برش داده با سایز کوچک و بزرگ استفاده نمایید.جنس سلفون جادویی نیز به شکلی می باشد که بعد از استفاده می توانید آن را شستشو کرده و دوباره از آن استفاده کنید.هر بسته سلفون استرچ اند فرش شامل چهار سلفون با سه سایز کوچک , متوسط و بزرگ می باشد.

سلفون جادویی استرچ فرش از جمله ابزار بسیار کاربردی در حفظ و نگهداری مواد غذایی و خوراکی در منزل، محیط های کاری، مسافرت ها و … می باشند. سلفون جادویی استرچ فرش که در تصویر مشاهده می کنید دارای چهار سلفون در سه اندازه مختلف می باشد که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید مواد خوراکی خود را خیالی آسوده به دور از خرابی و آلودگی های محیطی نگهداری کنید. این سلفون ها از جنس پلاستیک ساخته شده اند که بر روی هر نوع سطحی به راحتی می چسبند. بعد از هر بار استفاده از این سلفون های جادویی میتوانید آنرا شسته و مجددا استفاده نمائید.

با قابلیت شستشو و استفاده مجدد در سه سایز مختلف شامل سایز سلفون کوچک : ۹.۵cm×۹.۵cm سایز سلفون متوسط : ۱۴.۵cm ×۱۴.۵cm سایز سلفون بزرگ : ۱۹.۵cm×۱۹.۵cm.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “سلفون جادویی استرچ فرش”