خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات

✔قابلیت برش زدن به صورت ورقه ای و رشته ای
✔کاربرد بسیار آسان
✔کارکرد به صورت دستی و بدون استفاده از برق
✔مناسب برای میوه ، سبزیجات
✔شستشوی آسان
✔سبک و کم حجم

نقد و بررسی : خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات

خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات یک وسیله جالب و چند منظوره است که توسط آن شما قادر خواهید بود سبزیجات و میوه ها را با حرکت چرخشی، بسیار آسان و سریع به صورت ورقه ای یا رشته ای خرد کنید. خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات دارای تیغه های استیل و ضد زنگ بوده و یک وسیله ای بسیار کارآمد و ضروری برای هر آشپزخانه ای می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول استفاده بسیار آسان و لذت بخش آن بدون نیاز به برق و … می باشد.

انگار برنامه‌ای جز عادت برای زندگی انسان‌ها وجود ندارد. دقّت کنید به تمام چیزهایی که عادت‌مان شده و آن عادت‌ها را تکرار می‌کنیم. عادت کرده‌ایم هر وقت مهمان‌ داریم چلومرغ درست کنیم همراه با سالاد فصل! سالاد فصلی که خیارها، گوجه‌ها و هویج‌ها را حلقه‌حلقه می‌کنیم و کاهوها را هر طور که باشد -مهم نیست- فقط برش می‌زنیم.

یا قیمه درست می‌کنیم و خلال‌های سیب‌زمینی را با بی‌حوصلگی تمام، با شکل‌های ناهمگون برش می‌زنیم و سرخ می‌کنیم تا با آن غذایمان را تزئین کنیم!! خلاصه آن‌که همه به یک‌شکل و به یک مدل زندگی و رفتار و آشپزی عادت کرده‌ایم و جالب این است که هر جا هم که می‌رویم همین آش است و همین کاسه!!

گویی دیگران در عادت‌ها هم با ما مشترک هستند! اولین قدم برای شکستن عادت، ایجاد تفاوت است. بیایید از همین شکل غذاها شروع کنیم… از همین خلال سیب‌زمینی‌ها و سالاد فصل‌ها و… تفاوت‌های بزرگ از چیزهای کوچک و نادیدنی شروع می‌شود. آیا تاکنون نام خردکن رشته‌ای میوه و سبزیجات را شنیده‌اید؟ یکی از مواردی که باعث زیبایی و تنوع در غذا می‌شود رشته کردن و حلقه کردن سبزیجات و میوه ها است. این موضوع علاوه بر زیبایی و آراستن سفره به سریع‌تر آماده شدن غذا هم کمک می کند.

خردکن و رشته کن میوه و سبزیجات، یک ابزار برای رشته‌کن و قطعه کردن میوه و سبزیجات است که به‌وسیله‌ی آن می‌توان برش‌ها و شکل‌های مختلف را ایجاد کرد. برای میوه‌آرایی و سفره‌آرایی می‌توان از آن استفاده کرد و برای درست کردن غذاهایی با اشکال متفاوت در آشپزخانه‌ی خود به آن نیازمندید.

ویژگی های خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات :

به دو روش رشته ای و ورقه ای برش می زند

کاربرد آسان و بسیار جذاب

عدم نیاز به برقی و کاملا دستی

مناسب برای همه نوع میوه و سبزی

عدم له کردن میوه و سبزی

شستشوی سریع و آسان

بسیار سبک و کم حجم و تیز

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “خرد کن رشته ای میوه و سبزیجات”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها