لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر

لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر


قیمت : 55000 تومان
تخفیف : 10,000 تومان
قیمت نهایی برای شما : 45,000 تومان

توان :100mw (میلی وات)

وسیله ای جالب و شگفت انگیز

کارکرد با باطری

همراه با کیف مخصوص

 

لیزر با نور سبز با برد 7 کیلومتر

نقد و بررسی : لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر

لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر بسيار پر قدرت بوده و بهترين ابزار كمك آموزشي براي شناخت صور فلكي و مناسب جهت نشان دادن محل اجرام كم نور عمق آسمان است، همچنين در فعاليتهاي طبيعت گردي و كوهنوردي هم كارايي بالايي دارد.با استفاده از اين وسيله شما مي توانيد به كمك شكستهاي زيباي نور كه در ر نگها و اشكال مختلف توسط ليزر توليد مي كند مكاني زيبا و سحر آميز را براي خود واطرافيان محيا سازيد.شكستهاي زيباي نور توليد شده توسط اين دستگاه به رنگهاي مختلف به ويژه در شب زيبايي منحصر به فردي را توليد مي كند.

زمانيكه در يك سالن كنفرانس نشسته ايد چه چيز شما را اذيت ميكند؟
نورزياد سالن و يا شايد هم تاريكي يش از حد محيط! گاهي اوقات هم نور ليزري كه شما مجبور هستيد براي دنبال كردن بحث موجود در سالن به آن خيره شويد شما را دچار سردرد ميسازد. آيا تا كنون به اين سردرد و علت آن فكر كرده ايد؟ اغلب اشعه هاي ليزري كه براي استفاده در سالن هاي كنفرانس انتخاب مي شوند با نور قرمز و در صد پاييني از فوتون ها كه قابليت حركت در فضا را دارند انتخاب مي شود. اين انتخاب نادرست عنبيه چشم شما را خسته كرده و كم كم شما را دچار سردرد مي سازد. اما لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر حاصل يك فكر جديد در زمينه ساخت اين قبيل ليزر هاست. نور اين اشعه سبز رنگ بوده و شدت حركت فوتون هايش ۵۰ برابر نور قرمز مي باشد.

لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر باریک و خوش دست را به راحتی در دست گرفته و با اشکال خارق العاده با یک حرکت دست محیط مهمانی ها و جمع دوستانتان را مفرح و زیبا نمایید. استفاده از این لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر شمشیر مانند شما را به دوران کودکی و فیلم جنگ ستارگان می برد.این لیزر ها بسیار پر قدرت بوده و بهترین ابزار کمک آموزشی برای شناخت صور فلکی و مناسب جهت نشان دادن محل اجرام کم نور عمق آسمان است، همچنین در فعالیتهای طبیعت گردی و کوهنوردی هم کارایی بالایی دارد. با همراه داشتن گرین لیزر در شب های رصدی به راحتی به همراهانتان ، صورت های فلکی و اجرام اعماق آسمان را نشان دهید لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر، مناسب ترین وسیله برای آموزش صورت های فلکی و اجرام غیر ستاره ای ، مناسب برای تمرین ماراتن مسیه و صوفی ؛ وسیله ای لازم و کارآمد در تورهای آموزشی نجوم قابلیت استفاده برای طبیعت گردان ، کوه نوردان و سایر رشته های ورزشی مرتبط با طبیعت.

 

نمایش محل های دور دست با برد چند کیلومتربسته به نوع دستگاه

قابل استفاده به عنوان نشانگر در هتل ها و جلسات کاری

 

مناسب برای کوهنوردان و گردشگران و علاقه مندان به ستاره شناسی

 

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “لیزر پوينتر سبز با برد ۷ کیلومتر”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها