قیچی سبزی خرد کن استیل

قیچی سبزی خرد کن استیل


قیمت : 23000 تومان
تخفیف : 12,000 تومان
قیمت نهایی برای شما : 11,000 تومان

 وزن ۱۴۸ گرم

✔ دسته مقاوم و آرگونومیک

✔ ۱۰ تیغه ی استیل و با کیفیت

✔ ضخامت تیغه های استیل: 1.2 میلی متر

نقد و بررسی : قیچی سبزی خرد کن استیل

قیچی سبزی خرد کن استیل scissors، یک قیچی ۵ لایه، خرد کننده انواع سبزیجات در ابعاد یکسان است و علاوه بر تسریع فرآیند خرد کردن با ایجاد برش های یک اندازه، سفره کدبانوی خانه را زیباتر می نماید.

قیچی سبزی خرد کن استیل scissors یک ابزار مناسب و فوق العاده با کیفیت جهت خرد کردن، دارای ۱۰ تیغه بسیار تیز برای کاربرد های مختلف،خردکننده انواع سبزیجات مانند کاهو،کلم و پیاز بدون له کردن آنها می باشد. تیغه های قیچی از استیل ضد زنگ ساخته شده اند، جنس دسته آن پلاستیکی است و مانع سر خوردن قیچی از دست می شود.

اين قیچی سبزی خرد کن استیل scissors  شامل ۱۰ تيغه تيز است كه اين امكان را براي شما فراهم مي كند تا سبزيجات، کاهو، پیاز و … را با سرعت بالا و در تکه های مساوی برش داده و خرد كنيد. جنس دسته به نوعی طراحی شده است که مانع از سر خردن قیچی می شود و همچنین جنس تیغه های آن استیل بوده و فوق العاده با کیفیت می باشد. یکی از مشکلات این قیچی تمیز کردن بین تیغه های آن می باشد که در طراحی جدید این محصول این مشکل هم حل شده است و در کنار قیچی یک قطعه محافظ و تمیز کننده قرار داده شده است که این تمیز کننده با استفاده از شیار هایی که دارد بین تیغه ها قرار می گیرد و سطح تیغه ها را تمیز می کند.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “قیچی سبزی خرد کن استیل”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها