دماسنج میله ای غذا

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : N/A

✔ قابل استفاده برای مایعات، غذاهای پودری و هر نوع مواد غذایی

✔ ابعاد ۲۵ در ۱۷ در ۲۳۵ میلی متر

✔ مناسب برای محدوده دمایی منفی 50 تا 3000

✔ تنها 2 درجه میزان خطا

✔ دارای سیستم خاموشی اتوماتیک

قیمت : 32,000 تومان 20,000 تومان

برچسب: , , ,

توضیحات

دماسنج میله ای غذا ، غذاها معمولا روی حرارت زیاد طبخ می شوند و گاها بلافاصله بعد از خاموش کردن شعله برای سرو آماده می شوند. گرم بودن غذا آن را لذیذتر می کند اما موردی که هست، این است که گاهی گرم بودن بیش از اندازه می تواند به بدن صدمه برساند. خوردن غذای داغ به تارهای صوتی حنجره آسیب می رساند و بعد از آن می توانند به مخاط روده و معده هم آسیب برسانند. همچنین غذایی که به نظر ما دمایش مناسب است شاید برای بچه های کوچک تر داغ و آزاردهنده باشند. گاهی نیز نیاز دارید تا دمای مواد غذایی را بدانید و بعد شروع به ترکیب کردن آن ها و آشپزی کنید چرا که سرد بودن یا گرم بودن بیش از حد نتیجه نهایی را خراب می کنند. در همین زمینه ما به شما خرید دماسنج غذا را پیشنهاد می کنیم.

به کمک دماسنج میله ای غذا می توانید دمای غذاها را اندازه گرفته و از مناسب بودن آن مطمئن شوید. از دماسنج میله ای غذا می توانید برای اندازه گیری هر نوع غذایی با شکل مایع یا جامد یا حتی پودری کمک بگیرید. همچنین از آنجایی که دماسنج غذای پیشنهادی ما دارای یک دسته استیل بلند می باشد نیازی نیست که نگران داغ شدن یا خیس شدن دستگاه باشید. این دماسنج دارای پراب استنلس به طول ۱۴۰ میلیمتر می باشد که استفاده از آن را بسیار آسان تر کرده است. همچنین روی نوک پراب یک محافظ پلاستیکی تعبیه شده است.

این دماسنج غذا دارای سیستم خاموشی اتوماتیک بوده و زمانی که از آن استفاده نکنید خود به خود خاموش می شود. به وسیله دماسنج غذا می توانید دماهایی در محدوده منفی ۵۰ تا ۳۰۰۰ درجه سانتی گراد را اندازه بگیرید. این در حالی است که میزان خطای آن تنها به اندازه ۲ درجه می باشد. ابعاد آن عبارت است از ۲۵ در ۱۷ در ۲۳۵ میلی متر و وزن آن نیز ۲۴ گرم می باشد. دماسنج غذا دارای استانداردهای HACCP و IP55 است و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “دماسنج میله ای غذا”