هندوانه قاچ کن perfect slicer

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : N/A

مناسب برای برش انواع میوه ،سیفی جات و . . .

دارای 12 تیغه تیز و برنده

جنس تیغه ها استیل

جنس بدنه پلاستیک با کیفیت

قیمت : 22,000 تومان

برچسب: , , , , ,

توضیحات

هندوانه قاچ کن مناسب برای برش انواع میوه ،سیفی جات و هرچیزی که قابل برش باشد،هندوانه و دیگر میوه های خود را به راحتی هر چه تمام تر به ۱۲ قطعه مساوی تقسیم کنید .
هندوانه قاچ کن دستگاهی فوق العاده محکم و مقاوم میباشد، با استفاده از هندوانه قاچ کن دیگر مشکل تقسیم کردن و برش زدن هندوانه را نداریم دارای تیغه هایی تیز و برنده می باشد که بدون نیاز به زور و فشار به راحتی می توانید هندوانه را به ۱۲ برش مساوی تقسیم کنید و میل کنید هندوانه قاچ کن را برای میوه های دیگر نیز می توان استفاده کرد.

این دستگاه با ۱۲ پره تیز و برنده که از جنس استیل میباشند فقط برای قاچ کردن هندوانه نیست بلکه می توانید آن را برای هر میوه دیگری که قابلیت برش خوردن داشته باشد مانند طالبی نیز استفاده کنید همچین برای برش دادن انواع کیک و موارد مشابه (به شرط کوچک تر بودن) نیز قابل استفاده است

وزن سبک ۶۱۷ گرمي اين محصول، دست شما را هنگام استفاده خسته نمي‌کند. از طرف ديگر، طول ۱۰ سانتي‌متري هر يک ازدسته‌هاي آن، مناسب براي استفاده‌اي راحت و بدون زحمت است. ۱۲ تيغه‌ي اين مدل به صورت دوار در کنار هم قرار گرفته و برش لذت‌بخشي را براي شما همراه خواهند داشت. در مرکز برش‌دهنده يک تيغه‌ي مدور است که برشي استوانه‌اي از مرکز هندوانه را براي يک پذيرايي دلچسب براي شما فراهم مي‌آورد.

روش استفاده از هندوانه قاچ کن سایز بزرگ :

ابتدا مقداری از قسمت انتهایی هندوانه را برش زده تا سطح مقطع مناسبی برای قرار دادن دستگاه ایجاد شود سپس هندوانه قاچ کن خود را روی هندوانه قرار داده و با فشار سریع و محکم به طرف پایین نیرو وارد کنید.

ویژگی های هندوانه قاچ کن:

– قاچ کردن هندوانه و دیگر میوه ها بدون نیاز به زور و فشار زیاد
– برش هندوانه به ۱۲ قسمت مساوی
– دارای ۱۲ پره هم اندازه
– جلوگیری از کثیف شدن قاشق و چنگال
– مناسب برای انواع صیفی جات
– ارائه شده در سایز بزرگ

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “هندوانه قاچ کن perfect slicer”