بالون آب بازی بانونزا Balloon bonanza

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : N/A

قابلیت اتصال به سر شیلنگ آب

هر پک شامل 3 رنگ زرد- آبی- قرمز

مناسب برای گروه سنی بالای 8 سال

بدون نیاز به گره زدن

قیمت : 35,000 تومان 15,000 تومان

برچسب: , , , , , , , , ,

توضیحات

بالون آب بازی بانونزا Balloon bonanza یک بازی مهیج برای تابستان بچه های بالای ۸ سال میباشد.

بادکنک آبی بونانزا با داشتن رنگ های زیبا انگیزه ایی قوی برای تحرک آنهاست. و با توجه به زندگی ماشینی این روزها شما بهتر است به ایجاد شور و هیجان آنها کمک کنید.

بسته های بالون آب بازی بانونزا Balloon bonanza شامل ۱۲۰ عدد بادکنک در سه شاخه ۴۰ تایی در رنگ های آبی , قرمز و زرد می باشد. استفاده از آنها بسیار آسان بوده . ابتدا شیلنگ آب را کمی باز کرده تا مطمئن شوید درون شیلنگ هوایی وجود ندارد. پس از بستن سر شاخه ها به شیلنگ آب شما می توانید یک شاخه ۴۰ تایی را همزمان به مقدار مورد نظرتان آب کنید. با انجام کامل این کار برای هر سه شاخه و جداسازی بالن ها ترکیب بسیار زیبایی از رنگ ها را خواهید داشت.

بازی و هیجان با بادکنک های پر از آب علاوه بر کودکان برای بزرگ تر ها نیز لذت بخش است. با پرتاب آنها و ریختن آب به سر و صورت و بدنتان لذت خنکی آب در روزهای گرم را احساس کنید. تجربه شیرین این بازی مهیج را به افراد بالای ۸ سال پیشنهاد می نمائیم. پس از تخلیه آب بالن ها شما می توانید آنها را برای بار بعدی به شکل اولیه در سر شاخه ها قرار دهید.

بالون آب بازی بانونزا Balloon bonanza شامل سه سری ۴۰ عددی بالون کوچک که از آب پر شده و خود به خود جدا شده و برای پرتاب آماده میشوند.

 

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “بالون آب بازی بانونزا Balloon bonanza”