قیچی آشپزخانه کلور کاتر Clever Cutter

0 نقد و بررسی
وضعیت کالا : موجود است.
شناسه محصول : N/A

✔ جنس تیغه از فولاد غیر زنگ

✔ دارای تیغه بسیار تیز و برنده

✔ دارای ضامن جهت قفل شدن قیچی

✔ مناسب برای  قیچی کردن سبزیجات، میوه جات، نان و موادغذایی و …

قیمت : 32,000 تومان 15,000 تومان

برچسب: , , , , , ,

توضیحات

قیچی آشپزخانه کلور کاتر اصل Clever Cutter از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و مدت زمان زیادی، تیز و برنده باقی می ماند و کند نمی شود و همچنین در قسمت انتهایی قیچی کلور کاتر یک ضامن قرمز رنگ تعبیه شده است که امکان قفل شدن قیچی را فراهم می سازد.

قیچی آشپزخانه

قیچی آشپزخانه کلور کاتر اصل Clever Cutter وسیله‌ای خلاقانه‌ است که شبیه یک قیچی است که دارای یک تخته‌ صاف کوچک نیز می باشد تا برش ها آسان و سریع تر انجام گیرد. با قیچی آشپزخانه کلور کاتر به راحتی می توانید قیچی کردن سبزیجات، میوه جات، نان و موادغذایی دیگر را نیز انجام دهید.قیچی آشپزخانه بسیار کاربردی که هم کار تخته گوشت را برای شما انجام می دهد هم جایگزین بسیار مناسبی برای چاقو می باشد.

قیچی آشپزخانه کلور کاتر

قیچی آشپزخانه کلور کاتر، نسبت به تخت گوشت و چاقوی آشپزخانه بسیار فضای کمتری را اشغال می کند و شما می توانید از آن در کمترین فضای ممکن ، نظیر کشوی کابینت ، نگهداری کنید . مابین ، دستگیره های قیچی ، فنری وجود دارد که هر دو دسته را به یکدیگر متصل نموده و باعث می شود در زمان استفاده از قیچی ، دسته های به سادگی باز و بسته شوند . اما این پایان کار نیست ، در قسمت انتهایی دستگیره قیچی ، ضامن قرمز رنگی تعبیه شده که امکان قفل شدن قیچی را فراهم می کند .

قیچی آشپزخانه کلور کاتر تلفیقی از قیچی و تخته بوده و به همین جهت هنگام استفاده دیگر نیازی به تخته ندارید. تیغه ها از جنس استیل ضد زنگ بوده و قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد. قیچی آشپزخانه در حالت بسته قفل می شود و همین امر سبب کاهش فضای مورد نیاز برای نگهداری و همچنین حفظ ایمنی بیشتر ، در زمانی است که شما با آن کار نمی کنید . برای استفاده مجدد نیز کافیست ضامن را باز کنید . به همین سادگی می توانید از قیچی آشپزخانه کاتر استفاده نمایید.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “قیچی آشپزخانه کلور کاتر Clever Cutter”