ژل تاخیری سالم مدل Prolonging2 حجم ۱۰۰ میلی لیتر

ژل تاخیری سالم مدل Prolonging2 حجم ۱۰۰ میلی لیتر


رفع زود انزالی

افزایش مدت زمان رابطه زناشویی

افزایش اعتماد به نفس

تولید شده بر پایه آب

بدون هیچ گونه عوارض

نقد و بررسی : ژل تاخیری سالم مدل Prolonging2 حجم ۱۰۰ میلی لیتر

ژل تاخیری سالم مدل Prolonging2 زمان مقاربت را کنترل کرده و باعث رفع زود انزالی در آقایان شده در نتیجه امکان طولانی تر شدن فرآیند آمیزش را بوجود آورده و لذت آمیزش را پر دامنه تر می کند.

انزال زودرس زمانی رخ میدهد که مرد خیلی سریعتر از زمانی که انتظار دارد به ارگاسم و اوج لذت جنسی میرسد بنابر این نمی تواند همسر خود را به ارگاسم برساند و این اتفاق رفته رفته زن و شوهر را از هم دور کرد و می تواند زمینه ساز طلاق گردد.

ژل تاخیری موجب تسلط بر زمان، قدرت و کیفیت نزدیکی در کنار افزایش آستانه تحریک عصب، بالا بردن بنیه و توان جنسی و بهبود وضعیت آمیزش فرد و ۱۰۰ درصد باعث افزایش اعتماد به نفس و بهبود رابطه زناشویی خواهد شد.

تاثیر مثبت استفاده از ژل تاخیری آمیرشی در رابطه زوجین

روش استفاده از ژل تاخیری آمیزشی آقایان:

۱۵ دقیقه قبل از نزدیکی، مقدار مناسبی از ژل را روی محل مورد نظر یا کف دست پمپ نموده و سراسر محل مورد نظر را به آن آغشته کرده و پس از ۱۵ دقیقه محل مذکور را با آب شستشو دهید. (توجه شود پس از استفاده از این ژل حتماً از کاندوم استفاده شود یا قبل از نزدیکی محل آغشته شده را با آب شستشو دهید) . نباید اندام جنسی بانوان آغشته به ژل لوبریکانت تاخیری گردد.

ژل تاخیری سالم مخصوص آقایان بوده و برای استفاده از ژل به اندازه ای که تمام آلت آغشته به ژل شود کافی است و نیاز نیست حجم زیادی ژل و یا با ضخامت بالا استفاده نمایید

ژل تاخیری آمیزشی مخصوص آقایان

محصولات سالم ساخت شرکت ایران بوده و شامل محصولات مختلفی مناسب برای خانم ها و اقایان میباشد.همگی محصولات زناشویی دارای مجوز از سازمات وزارت بهداشت و غذا و دارو میباشند. دارای کد IRC وزارت بهداشت: ۱۲۲۸۱۸۸۵۵۸ و شماره پروانه بهداشتی: ۶۶۵/۱۱۵۷۵۱.
این محصول بر پایه آب بوده و براحتی با آب قابل شستشو بوده، همچنین بدون هیچ گونه عوارض میباشد.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ژل تاخیری سالم مدل Prolonging2 حجم ۱۰۰ میلی لیتر”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها