پرزگیر دستی لباس و مو fur wizard

پرزگیر دستی لباس و مو fur wizard


دارای 2 سری مخصوص خانگی و جیبی قابل حمل

دارای دسته پلاستیکی با کیفیت

رنگبندی بدنه آبی و سفید

مناسب برای پرزگیری از لباس و بدن حیوانات خانگی

نقد و بررسی : پرزگیر دستی لباس و مو fur wizard

پرزگیر دستی لباس و مو fur wizard ضروری ترین وسیله برای کسانی ست که از پرز و مو رنج میبرند , مناسب برای استفاده های شخصی و حتی موی حیوانات مثل سگ و گربه و … میباشد.

پرزگیر دستی ویزارد محصولی منحصر به فرد جهت جمع آوری پرز و موی مانند حیوانات خانگی ، و یا هر پرز و مویی از روی سطوحی مانند فرش ، مبلمان ، ملحفه،روکش پارچه ای اتومبیل و… می باشد.این محصول جدید و جالب دارای کیفیت و عمری طولانی بوده که باعث می شود برای مدت زیادی بتوانید از آن استفاده نمایید.

موارد استفاده از پرزگیر دستی:

پرزگیر مبلمان و فرش

پرزگیر ملحفه

پرزگیر کت و شلوار

قیمت پرزگیر روکش اتومبیل

پرزگیر موهای حیوانات خانگی

پرزگیر موهای سگ و گربه


دستگاه پرزگیر دستی لباس و موی حیوانات به گونه ای طراحی شده است که میتوانید از صفحه ی پرزگیر آن برای جمع آوری موهای اضافه بدن حیوانات خانگی (قَشو کردن) و نخ و پرز البسه خود استفاده نمائید. مخزن این دستگاه به شما کمک میکند تا در مواقع لزوم، دستگاه را درون آن قرار دهید تا علاوه بر حفاظت صفحه پرزگیر، آن را از مو، نخ و پرز های گرفته شده پاک نمائید. سایز بزرگ این دستگاه دارای دسته ی بلند برای سهولت در استفاده و سایز کوچک آن نیز مناسب برای حیوانات خانگی طراحی و تولید گردیده است. گرفتن موهای اضافه ی بدن حیوانات خانگی علاوه بر کمک به تمیزی بدن آنها، از پخش شدن مو و ایجاد حساسیت های تنفسی جلوگیری خواهد کرد.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “پرزگیر دستی لباس و مو fur wizard”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها