سنگ پا و ماساژور برقی multifunctional

سنگ پا و ماساژور برقی multifunctional


ویژگی‌های محصول

✔️ از بین بردن پینه و خشکی پوست

✔️ نرم کننده و لطیف کننده پوست

✔️ کارکرد راحت و آسان

✔️ ماساژ انگشتان پا و کف پا

✔️امکان تغیر سرعت به سرعت دلخواه (دو سرعته )

نقد و بررسی : سنگ پا و ماساژور برقی multifunctional

سنگ پا و ماساژور برقی مالتی فانکشنال Multifunctional محصولی جدید برای سلامت و زیبایی پاها میباشد. این دستگاه ماساژور و هم ازبین برنده پینه ،ترک پا و پوسته های پا می باشد. این سنگ پای برقی دارای موتور پر قدرت با 2 دور سرعت چرخش است که بسته به نیاز خود می توانید سرعت آن را تنظیم نمایید.

سنگ پا برقی multifunctional تمامی پوست های مرده و پینه و خار پاشنه و یا خشکی کف پا را برطرف کرده و پوستی نرم و لطیف ایجاد می کند. سنگ پا و ماساژور مالتی فانکشنال با طراحی ویژه خود فقط پوست های مرده پا ها را بر طرف کرده و پوست جدید جایگزین آن می شود و طراوت خاصی به پاها بخشیده و باعث افزایش اعتماد به نفس میشود.
از خصوصیات ویژه این سنگ پا، ماساژ انگشتان و کف پا به منظور رفع خستگی و کوفتگی تمامی اعضای بدن می باشد، برای این کار صفحه سنگ پا را با وزنه ماساژ تعویض کرده و در پوش ماساژ را روی آن قرار می دهید. سنگ پای برقی مالتی فانکشنال در سریع ترین زمان و به آرامی پوست مرده و پینه پاها را از بین می برد و آنها را داخل دستگاه نگه می دارد.کار کرد با این دستگاه بسیار آسان و راحت بوده و نیازمند داشتن تخصص نمی باشد و به راحتی شما را از رفتن به آرایشگاه و صرف هزینه های گزاف پدیکور معاف میکند.

سنگ پا و ماساژور برقی مالتی فا

 

سنگ پا برقی مالتی فانکشال شامل :

دستگاه ماساژور
آداپتور برق
برس تمیز کننده
وزنه ماساژ
در پوش ماساژ

راز سنگ پا برقی multifunctional این است که در سریع ترین زمان ممکن و به آرامی پوست مرده و پینه های مرده پاهای شما را بر می دارد و پاهای شما را یک نواخت و نرم و زیبا می کند.این محصول با طراحی ویژه خود فقط پوست مرده را از پا جدا می کند و پوست جدید جایگزین پوست مرده می شود و زیبایی و طراوت خاصی به پاها می بخشد کاربرد آسان و کار کرد سریع از ویژگی های این محصول می باشد.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “سنگ پا و ماساژور برقی multifunctional”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها