اتو مو برقی هیوندای مدل HY-CA2000

اتو مو برقی هیوندای مدل HY-CA2000


ویژگی‌های محصول

  • برند : هیوندای
  • جنس صفحات سرامیک با کیفیت
  • مدت زمان گرم شدت تنها 20 ثانیه
  • دمای بین 180 تا 200 درجه سانتیگراد
  • فاقد سیستم خاموشی خودکار

اتو مو برقی هیوندای مدل HY-CA2000 بسیار مناسب برای استفاده شخصی ، سالن دارها و آرایشگاه ها میباشد،همچین میتوان از آن در منزل یا در سفر استفاده کرد این اتو مو سیمی به طول 160 سانتیمتر داشته ک آزادی عمل شما را بیشتر میکند

نقد و بررسی : اتو مو برقی هیوندای مدل HY-CA2000

 اتو مو برقی هیوندای مدل HY-CA2000 با طراحی زیبا و کارایی بالا بسیار مناسب برای سالن های آرایشی و همچنین استفاده خانگی بوده و علاوه بر صاف کردن، از کناره های دستگاه (که تا 90 درجه گرم می شوند) می توان برای فر دادن قسمت های انتهائی مو به داخل یا خارج و یا ایجاد فرهای درشت و فرهای هالیوودی استفاده کرد.جنس صفحات اتو مو برقی از سرامیک ۱۰۰٪ طبیعی و با کیفیت بوده که قادر به صاف کردن مو با جنس های مختلف و حالت دادن به انتهای مو همچنین مناسب برای ایجاد فر مو هالیوودی میباشد که این روزها بسیار رواج دارد، مباشد و باعث زیبایی و شادابی موهای شما میشود. این دستگاه میتواند به سرعت تا حداکثر 200 درجه گرم شود در نتیجه سرعت کار با دستگاه را برای شما بسیار بالا برده ودستان شما خسته نخواهند شد.

اتو موی برقی هیوندای

جنس صفحات اتو مو برقی از سرامیک ۱۰۰٪ طبیعی و با کیفیت بوده که قادر به صاف کردن مو با جنس های مختلف و حالت دادن به انتهای مو همچنین مناسب برای ایجاد فر مو هالیوودی میباشد که این روزها بسیار رواج دارد، مباشد و باعث زیبایی و شادابی موهای شما میشود. این دستگاه میتواند به سرعت تا حداکثر 200 درجه گرم شود در نتیجه سرعت کار با دستگاه را برای شما بسیار بالا برده ودستان شما خسته نخواهند شد.

اتو مو برقی هیوندای مدل HY-CA2000 بسیار سبک طراحی شده، که این خاصیت کارکردن با دستگاه را به سهولت امکان پذیر می کند و به هیچ عنوان باعث خستگی دست نمی شود. اتو مو برقی هیوندای دارای یک کلید قفل میباشد که صفحات اتو را به حالت بسته قفل میکند تا آسیب نبیند و براحتی قابل استفاده می باشد.همچنین از این دستگاه فقط می توان برای موهای خشک و تمییز استفاده کرد و برای موهای خیس هم استفاده می شود. همچنین سیم بلند و بادوام این دستگاه  بطول 160 سانتیمنر باعث می شود تا هیچ گاه کمبود فضای کار احساس نشود.

اتو مو برقی هیوندای مناسب برای استفاده خانم ها و آقایان بوده و همچنین سایز مناسب برای استفاده در هنگام در سفر را دارد.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “اتو مو برقی هیوندای مدل HY-CA2000”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها