ترازو وزن کشی دیجیتال 8 میل پرسونال

ترازو وزن کشی دیجیتال 8 میل پرسونال


ویژگی‌های محصول

  • برند : متفرقه
  • جنس شیشه نشکن
  • دارای دقت بالا از 100 گرم
  • دارای سیستم خودکار روشن و خاموش شدن
  • قابلیت اندازه گیری وزن تا 180 کیلوگرم
  • صفحه نمایش واضح و بزرگ

ترازو وزن کشی پرسونال اسکیل با صفحه نمایش واضح و بزرگ و شیشه 8 میل،ترازوی مورد نیاز برای هر خانه است که حتی قابلیت نمایش دما و میزان شارژ باتری را هم دارد.

 

نقد و بررسی : ترازو وزن کشی دیجیتال 8 میل پرسونال

ترازو وزن کشی پرشونال از جمله لوازم ضروری برای داشتن اندامی متناسب و ایده آل می بایست در نتیجه باید همیشه در کنار ما باشدتا بتوانیم وزن خود را کنترل کنیم.با ترازو وزن کشی دیجیتال پرسنال اسکیل personal scale می توانید نوسانات وزن خود را تنظیم و سلامت جسم خود را بهتر کنید.ترازو وزن کشی 8 میل پرسونال بهترین و مفیدترین هدیه برای کسی ست که دوستش دارید.

 

ترازو 8 میل personal scale

روش استفاده از ترازو وزن کشی:

ترازو وزن کشی پرسنال اسکیل personal scale سیتسمی دیجیتال داشته و دارای سیستم خاموش کننده اتوماتیک می باشد و در صورتی که ترازو به تقریبا 8 ثانیه ثابت مانده و یا استفاده نشود بطور کاملا خودکار خاموش می گردد.کارکرد ترازو بسیار راحت و آسان بوده و نیاز به داشتن تخصص خاصی ندارد. بدین صورت که تنها کافیست آهسته پای خود را روی ترازو بگذارید تا صفحه آن روشن شده و علامت 0/0 را روی صفحه نمایشگر آن مشاهده کنید در همین زمان ترازو آماده آماه استفاده شما و اندازه گیری میباشد.و در صورتی که پای خود را از روی ترازو بردارید ظرف مدت 8 ثانیه بصورت خودکار خاموش خواهد شد.

ترازوی دیجیتالی personal scale یک ترازوی خانگی است و برای استفاده های پزشکی و تجاری مناسب نمی باشد. منبع تغذیه ترازوی دیجیتالی personal scale توسط یک باطری CR2032 میباشد. ترازوی پرسونال اسکیل داراری شیشه ای مقاوم و نشکن بوده ،با دقت 100 گرم و تا 180 کیلوگرم وزن را تحمل میکند.

 

مشخصات فنی :

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ترازو وزن کشی دیجیتال 8 میل پرسونال”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها