حلقه نگهدارنده گوشی موبایل


ویژگی‌های محصول

  • برند : تی وی شاپینگ
  • جنس سیلیکونی
  • قابلیت چرخش 360 درجه در محور افقی و 180 درجه در محور عمودی
  • قابل استفاده در خودرو
  • چسبندگی قوی

حلقه نگهدارنده یا هولدر انگشتی موبایل از جنس سیلیکونی بسیار با کیفیت و حلقه استیل و مقاوم ساخته شده است

نقد و بررسی : حلقه نگهدارنده گوشی موبایل

حلقه نگهدارنده گوشی موبایل  وسیله ای جدید ،کوچک و سبک با کیفیت عالی میباشد. حلقه نگهدارنده یا هولدر انگشتی براحتی پشت گوشی موبایل میچسبد و به شما این اجازه را می دهد مانند یک دسته با آن رفتار کنید.
حلقه نگهدارنده یا حلقه انگشتی قابلیت چرخش 360 درجه در محور افقی و 180 درجه در محور عمودی را دارد. در نتیجه امکان قرار گیری بر روی انگشت را در هر شرایطی فراهم می کند. همچنین از این حلقه می توانید به عنوان پایه برای گذاشتن گوشی بر روی میز یا داشبور خودرو استفاده کنید.
حلقه نگهدارنده گوشی موبایل یکی از لوازم جانبی دیجیتال مورد نیاز میباشد. از حلقه نگهدارنده گوشی‌های موبایل می‌ توان به عنوان پایه‌ هم استفاده کرد. یعنی می‌ توان گفت وسیله ای با دوکاربرد متفاوت است، علاوه براینکه کمک می‌کند گوشی را محکم و بدون احتمال افتادن دردست نگهدارید، می‌توانید به عنوان پایه‌ عمودی یا افقی نیز از آن بهره بگیرید.
حلقه نگهدارنده گوشی موبایل

حلقه های نگهدارنده انگشتی موبایل قابلیت شارژ کردن ندارند. جنس سیلیکونی با کیفیت با چسب نگهدارنده قوی میباشند. حلقه نگهدارنده گوشی موبایل Finger ring holder به پشت گوشی موبایل نصب میشود و میتوان با خیال راحت گوشی را دست گرفته و دیگر نگران افتادن و ضربه خوردن گوشی موبایل نباشید.

حلقه نگهدارنده گوشی موبایل

مشخصات فنی :

رنگ

صورتی, طلایی, نقره ای

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “حلقه نگهدارنده گوشی موبایل”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها