ماساژور صندلی ویبره حرارتی مدل JB-100B

ماساژور صندلی ویبره حرارتی مدل JB-100B


ویژگی‌های محصول

  • برند : تی وی شاپینگ
  • ابعاد: ۷۵ × 45 × 49 سانتی متر
  • یک عدد ویبره حرارتی
  • 5 عدد موتور ویبره قوی
  • قابل اتصال به شارژ فندکی خودرو و برق شهری
  • مناسب برای شانه و گردن, کمر, نشیمنگاه

ماساژور صندلی ویبره حرارتی مدل JB-100B وسیله ای مناسب برای استفاده در محل کار،منزل،خودر و همچینین سفر میباشد. دارای یک عدد ویبره حرارتی و 5 عدد موتور قوی میباشد.

نقد و بررسی : ماساژور صندلی ویبره حرارتی مدل JB-100B

ماساژور صندلی ویبره حرارتی مدل JB-100B وسیله ای کارآمد مناسب برای استفاده در منزل،محل کار، خودرو، مسافرت و … میباشد.این وسیله روی تمامی صندلی ها براحتی نصب و قابل استفاده میباشد.این ماساژور صندلی دارای کنترل دستی بوده و به گونه ای طراحی و ساخته شده است که روی تمامی مبل ها و صندلی ها قابل استفاده میباشد.
ماساژور ویبره حرارتی 5 موتوره قابل اتصال به شارژ فندکی خودرو و برق شهری بنابراین براحتی میتوانید روی صندلی خودرو و یا مبل های راحتی منزل از آن استفاده کنید.
دارای 5 موتور ویبره قوی و ماساژی لرزشی و آرامش بخش به شما خواهد داد.
استفاده از ماساژور صندلی ویبره حرارتی در هنگام رانندگی باعث تمدد اعصاب در ترافیک و راه بندان شده و در رانندگی های طولانی مدت باعث بهبود گردش خون می شود. این دستگاه دارای ریموت دستی است که علاوه بر صندلی های ماشین آن را می توان بر روی اکثر صندلی ها و مبل ها در منزل، محل کار و هرجای دیگر نیز استفاده نمود.

روکش ماساژور صندلی ویبره حرارتی
دارای 8 برنامه ماساژ بوده که بوسیله ریموت یا کنترل دستی میتوانید از تمامی برنامه های ماساژی دستگاه استفاده کنید. از دیگر مزایای این روکش ماساژور صندلی مجهز بودن به گرم کن میباشد مخصوصا در فصل زمستان پشت کمر را گرم کرده و نشستن دیگر شما را آزار نخواهد داد.
در طول روز بدن به دلیل فعالیت های روزمره و یا حتی عدم فعالیت یعنی نشستن های طولانی مدت پشت میز یا رانندگی های طولانی در ترافیک و یا در هنگام سفر نیاز ضروری به تسکین دهنده عضلات و مفاصل میشود بنابراین استفاده از ماساژور صندلی ویبره حرارتی کمک زیادی به از بین بردن ناراحتی های ناشی از نشستن های طولانی مدت میشود.
ماساژور صندلی ویبره حرارتی باعث ایجاد آرامش در بدن و شل کردن عضلات پشت کمر خواهد شد.ماساژور ویبره حرارتی 5 موتوره بسیار سبک بوده و براحتی قابل حمل میباشد.

 

روکش ماساژور صندلی ویبره حرارتی

 

 

ماساژور ویبره حرارتی:

از ویژگی های ماساژور ویبره حرارتی 5 موتوره علاوه بر ویبره زدن در 5 نقطه بدن می توان به حرارتی بودن آن نیز اشاره کرد، در ناحیه کمر دستگاه حرارتی تعبیه شده است که می تواند کمر شما را نیز با حرارت ماساژ دهد. نقطه حرارتی این وسیله فقط یک قسمت بوده که می توانید در تصویر محل قرار گیری آن را مشاهده کنید.

سرعت ویبره 3 مرحله ای:

ماساژور صندلی همان طور که گفته شد دارای 5 موتور ویبره می باشد که امکان تغییر سرعت آن ها در 3 مرحله را دارد. شما به وسیله ریموت کنترل دستگاه می توانید سرعت ویبره موتورها را به ( کم ) ، ( متوسط ) و ( زیاد ) تغییر دهید.

8 حالت برنامه مختلف ماساژ:

شما با ریموت این مساژور می توانید از 8 حالت ماساژ آن استفاده کنید ، برای مثال برنامه اول ماساژ مداوم در تمام نقاط دستگاه است، یعنی تمامی موتورها با هم شروع به روشن شدن می کنند . برنامه دوم ماساژ مقطعی می باشد ، موتورها به نوبت هر کدام لحظه ای روشن و خاموش می شوند . برنامه برای بعدی آن نیز به همین شکل تمامی نقاط بدن را ماساژ خواهند داد.

تایمر خاموش شدن:

بر روی ریموت کنترل ماساژور صندلی ماشین دکمه تایمر قرار داد که در دو زمان 30 دقیقه ای و 15 دقیقه ای را نشان می دهد ، شما می توانید دستگاه را روی 30 دقیقه و یا 15 دقیقه قرار دهید و طبق زمان مشخص شده دستگاه خاموش شود.

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماساژور صندلی ویبره حرارتی مدل JB-100B”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها